Inspiracje

     Dużo myślałam nad włosowymi inspiracjami dziewczyn. Nie ukrywam, że często gęsto trafiał mnie po prostu szlag, jak w poście widziałam zdjęcie jakiejś kobiety, której włosy pozostawiały wiele do życzenia w całokształcie, a sama autorka postu posiada włosy o wiele lepiej wyglądające jak te ze zdjęcia. Nie rozumiałam tego i chyba do dzisiaj nie rozumiem, gdyż przeglądając niektóre posty zdjęcia po prostu nie mają z sobą chociaż jednej wspólnej cechy.
     Dlatego też pomyślałam, by dla jasności osób tak upierdliwych jak ja stworzyć jakiś podział fotografii, które mnie w jakikolwiek sposób inspirują, ciekawią czy w niewytłumaczalny sposób fascynują. Z pewnością znajdziecie co nie co tutaj dla siebie.

     Włosy przede wszystkim chciałabym podzielić na cztery działy, które są jak dla mnie najważniejszymi ukierunkowaniami interpretacji osoby z zewnątrz na zdjęcia, które będę przedstawiać w swoich postach. Będą to:
- Kolorówka, czyli wszelkie inspirujące mnie zdjęcia o najróżniejszych kolorach włosów. Tutaj najważniejszy jest dla mnie kolor, a najmniej ich kondycja.
- Długościówka, czyli włosy mniej więcej zbliżone do długości, jaką ja sama zamierzam posiadać w bliższej lub dalszej przyszłości. Ważne są dla mnie tu zarówno długość jak i kondycja.
- Kondycja będzie w tym 'dziale' najważniejsza, bez względu jaki kolor będą miały włosy czy jakiego typu będą. Kondycja, kondycja, kondycja.
- I Typ, czyli włosy proste, kręcone czy falowane. Tutaj również będę zwracać uwagę na kondycję, jednak nie tak bardzo, jak w kondycji.

     Jak już wytłumaczyliśmy sobie cztery podstawowe podziały, to zapraszam do zapoznania się z inspiracjami :)

Włosowe inspiracje:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polub mnie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...