wtorek, 16 kwietnia 2013

# 2 - 15 Hair Project

    Słońce ponownie pokazało się w Świnoujściu, a do tego minimum 17 stopni na termometrze w cieniu - i w ten sposób Zmora przerzuciła się z grubszych jeansów na cieńsze dresy, nie wspominając o zamianie jesienno-zimowego płaszcza na... zwykłą bluzę :)

    Jednak ja nie o tym.
    Drugim punktem w wyzwaniu 15 Hair Project jest postawienie sobie wymarzonego celu, który chcielibyśmy osiągnąć w kwestii włosowej. 
    Przez długi czas szukałam po internecie zdjęcia, które by pokazywało to, co rzeczywiście chcę osiągnąć. Jednak jestem osobą trudną do zadowolenia i od kilku tygodni nie mogę znaleźć żadnego. A to włosy jakieś dziwne, a to nie ta długość, nie ten kolor, nie to, co mi się podoba, a tutaj jeszcze co innego znalazłam.
    Lecz dzisiaj znalazłam ideał, za który dałabym się pokroić. 


    Pozwolę sobie wkleić jedno z kilku zdjęć, które zostały tam pokazane.


    Są dla mnie perfekcyjne. Aż brakuje mi słów na rozwodzenie się nad nimi. Przede wszystkim są rude, długie i przepięknie skręcone. No po prostu mój ideał włosów. Chociaż wiem, że rudy mi nie w ząb będzie pasował, ale te zdjęcia wywołują u mnie stan chęci kupienia rudej farby i bez względu na efekt pofarbowania się na właśnie taki kolor. No przepiękny <3

Aż żałuję, że nie prowadzi swojego bloga włosowego :)

  A co Wy sądzicie na temat rudych włosów? Chcielibyście posiadać naturalnie rudą czuprynę? Czy sami się o taką postaraliście? Farby drogeryjne? Płukanki? A może henna?  


Pozdrawiam
Zmora

3 komentarze:

 1. Ja się nie musiałam starać, całe życie się z rudym cholerstwem męczę :D
  A Pani ze zdjęcia ma bardzo ładne włosy, chcę sobie też na takie rozjaśnić jakimiś naturalnymi sposobami...
  No i ta jej długość.. świetna po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi rude włosy nie pasują. Jeśli chodzi o farbę to tylko i wyłącznie henna- koleżanka farbowała henną Khadi- amla, dodawała sok z cytryny i wyszedł jej przepiękny rudy kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam osobiście właścicielkę tych włosów :).

  OdpowiedzUsuń

Polub mnie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...