środa, 9 kwietnia 2014

Astor Fashion Studio - 109 milnight silk

 
     Miałam zamiar rano wstawić te zdjęcia. Tzn. koło 12 w południe :D Jednak zauważyłam, która jest godzina, a ja biedna, bezrobotna osóbka, która ledwo co posiada czas na prywatne przyjemności, pognałam hen ponownie do naszych kochanych polskich urzędów, do pań na stołkach, które w 60% nie miałyby pracy, gdyby nie to, że co pięć minut trzeba do nich biegać z zapytaniem o każdą pierdołę, by samemu się nie udupić w tym dziwnym kraju.
     No cóż. Mani robiony z wieczora. Dzisiaj z rana poprawiony drugą warstwą lakieru i... rób tu zdjęcia, jak aparat mówi Ci nie, a pogoda, że i tak jak zrobisz, to będą ciemne jak klata szatana pod koszulką. No cóż :) W ten sposób chwilę się pobawiłam i rano wykonałam parę ujęć, które stwierdziłam, że można wyciągnąć do ludzi :) Po drodze zorientowałam się, jak bardzo mam ubrudzone lusterko, a te kropki rozmazane, to obiektyw, ale to już się wytnie :)

Obydwa lakiery zakupione w drogerii Natura :)
Astor Fashion Studio Miinight silk (3,99,-) to ten ciemny niebieski bądź granatowy
Essence nail art special effect topper 101 dalmations (7.99,-) to łaciaty na palcu serdecznym :)
Pozdrawiam
Zmora

5 komentarzy:

 1. Jeju, przepiękne! <3 Ukradłabym Ci te pazurki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, nie ma co kraść :) Pazury jak pazury, mogłyby być trochę dłuższe :)

   Usuń
  2. Jakbyś moje zobaczyła, to byś się dowiedziała, że jest co kraść od Ciebie :D Moje nigdy nie wyrastają więcej, niż 2 mm za opuszki palców, bo się łamią. :<

   Usuń
 2. ładnie, tak prosto a zarazem elegancko :-)

  OdpowiedzUsuń

Polub mnie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...